Jako salon sprzedaży drzwi marki Barański od wielu lat zachwycamy się jakością naszej najbardziej prestiżowej linii drzwi Gdańsk jaką jest Barański Premium. Projekty tej kolekcji są wyjątkowe, gdyż zostały stworzone dla najbardziej wymagających klientów. W ramach linii drzwi Gdańsk Barański Premium znajdziesz zarówno wzory nowoczesne, tradycyjne jak i wyjątkowe trójskrzydłowe rozwiązania, dlatego każdy koneser stolarki drzwiowej znajdzie tutaj coś dla siebie. Dowiedz się, co wyróżnia naszą linię stworzoną specjalnie dla najbardziej wymagających klientów oraz zapoznaj się z najnowszym katalogiem drzwi Barański Premium!

Linia Barański Premium

Zarówno drzwi wewnętrzne Gdańsk jak i drzwi zewnętrzne Barański Premium wyróżniają pierwszorzędne komponenty i materiały. Podstawą tych drzwi Gdańsk jest drewniana konstrukcja, naturalne okleiny, trzykrotne lakierowanie, a także wykorzystanie ozdobnego szkła, kamienia czy metalu w zależności od upodobań zamawiającego. Każde drzwi z serii Barański Premium są wykańczane ręcznie przez stolarzy, mistrzów produkcji dbających o najmniejsze detale. Oprócz oferowanych przez nas modeli, jesteśmy również otwarci na wszelkie wizje naszych klientów. Jeśli marzysz o unikalnym wzorze drzwi stworzonym specjalnie dla Ciebie, naszkicuj go na kartce papieru, a my zajmiemy się resztą!

Drzwi zewnetrzne Gdańsk

Drzwi zewnętrzne Gdańsk

Konstrukcja drzwi zewnętrznych Gdańsk Barański Premium wykonana jest z drewna sosnowego i wzmacniana dodatkowymi elementami jak stalowe profile czy specjalny panel termoizolacyjny, które nadają drzwiom niezwykłą trwałość. Zewnętrzna część wykończona jest natomiast wodoodpornym obłogiem dębowym. Chroni on drzwi przed czynnikami zewnętrznymi oraz zapewnia piękny wygląd naturalnych drewnianych słoi.


Każde drzwi zewnętrzne impregnujemy, a następnie malujemy metodą hydrodynamiczną farbami transparentnymi (lazurami w 13 dostępnych kolorach) lub lakierami kryjącymi z palety RAL. Standardowa paleta zawiera ponad 200 kolorów, co pozwala na stworzenie unikatowych drzwi idealnie dopasowanych do projektu domu. Drzwi są lakierowane zawsze minimum 3 razy, co gwarantuje trwałą powierzchnię i wyjątkową intensywność kolorów.

Starannie dobieramy nie tylko materiały i półprodukty, ale także dodatki takie jak zamki, klamki, antaby, kołatki czy zawiasy. Bezpośrednio wpływa to na długie i bezpieczne użytkowanie. Jednocześnie umożliwia skomponowane bardzo efektownych czy oryginalnych kombinacji. Naszą wizytówką stały się pochwyty na styl amerykański, które cieszą się coraz większą popularnością także w Polsce.

Jesteśmy niezwykle elastyczni. Sztywne wymiary nie ograniczają naszych klientów! Drzwi są dopasowywane pod otwór na inwestycji, a nie na odwrót. W samym także designie wychodzimy szeroko poza ramy oferty przedstawionej w katalogu. Wystarczy nam szkic na kartce papieru, a nasi mistrzowie produkcji zajmą się resztą!

W naszych drzwiach Gdańsk Barański Premium do zastosowania możliwy jest również pakiet antywłamaniowy RC2 obejmujący 4-punktowy zamek listwowy automat GU, listwę zaczepową GU, w drzwiach szklonych wkład szybowy antywłamaniowy w klasie P4, klamkę firmy AXA Diva Flex bezpieczna, wkładki klasy C.

Aby poznać pełną ofertę naszych drzwi Gdańsk Barański Premium, zapraszamy do pobrania aktualnego katalogu. Znajdą w nich Państwo pełną gamę naszych modeli wraz z progami cenowymi dla poszczególnych wzorów i wybarwień.

tel.: 58 763 16 24
kom.: 501 711 860
kom.: 518 843 573
email: kontakt@jarzebowskidrzwi.pl

Odwiedź nasz salon!

Zapraszamy serdecznie do odwiedzenia naszego salonu stacjonarnego Jarzębowski Drzwi w Gdańsku przy ul. Trakt św. Wojciecha 123/4. W naszej ofercie oprócz szerokiej gamy drzwi drewnianych znajdą Państwo również wiele rodzajów schodów drewnianych, a nasz fachowy personel pomoże w wyborze odpowiednich schodów do waszego wnętrza. Od lat współpracujemy z renomowanymi polskimi producentami, którzy cenieni są za swe doświadczenie, dokładność oraz profesjonalizm. Dzięki naszym usługom i produktom wielu klientów z chęcią powraca do naszego salonu. Istotna jest dla nas nie tylko jakość sprzedawanego asortymentu, lecz także dbałość o kontakt z klientem – na najwyższym poziomie. Zapraszamy również do naszego sklepu internetowego!

Salon Stolarki „Jarzębowski”
Jerzy Jarzębowski
ul. Trakt Św. Wojciecha 123/4
80-043 Gdańsk

Drzwi Barański PREMIUM

Barański drzwi WEWNĘTRZNE Gdańsk

Dziękujemy za Państwa obecność na stronie!

👋