Drzwi zewnętrzne Barański Classic

Linia Classic – podkreśl klasykę i elegancję wnętrza!

Linia Classic drzwi firmy Barański stworzona została dla wnętrz o ponadczasowym stylu z tradycyjnym wzornictwem, doskonale oddających klimat dworkowych pomieszczeń. Głęboka faktura drewna oraz łuki i zaokrąglenia to wszystko ucieszy miłośników klasycznego stylu w czystej postaci. Zostań mistrzem stylu z naszą gustowną linią drzwi klasycznych! Zapraszamy do obejrzenia naszych dotychczasowych realizacji Linii Classic drzwi Barański.

Drzwi Barański w Linii Classic wykonane są z drewna sosnowego, klejonego warstwowo i naprzemiennie. Obłogowane grubym, naturalnym obłogiem dębowym. Wypełnienie ramy stanowi termoizolacyjny panel dębowy.

Linia Classic Barański
Barański Linia Classic

Przyjrzyjmy się modelowi DB65 w kolorze Antracytu z dostawką oraz naświetleniem górnym, oszklone lustrem weneckim. Kolorystyka idealnie podkreśla głębię ceglanej elewacji. Gustowne połączenie symetrycznych przeszkleń, geometryczne zdobienia, ponadczasowe wzornictwo – może widzisz je już w swoim domu? Wypróbuj je również w połączeniu z nowoczesnymi elewacjami! Nigdy się nie znudzą!

Barański Linia Classic Drzwi Zewnętrzne
Linia Classic Drzwi Zewnętrzne

Takie drzwi to jedne z naszych ulubionych realizacji! Model Wenecja 211 to drzwi wewnętrzne, z których jesteśmy szczególnie dumni. W tym przypadku nasz klient zdecydował się na uświetnienie modelu klasycznymi nadstawkami oraz dobrał gałki dopełniających tradycyjne wzornictwo. Przeszklenia oraz kolorystyka bieli pozwalają zachować odpowiednią jasność pomieszczeń. Gratulujemy gustownego stylu! 

Barański drzwi wewnętrzne linii classic
Jarzębowski Drzwi linia classic Barański

Na sam koniec przedstawiamy model DB71a naszej linii Classic. Drzwi zewnętrzne wraz z przeszkloną dostawką boczną uświetniają rustykalną elewację naszego klienta. Ciepła kolorystyka wkomponowuje się w ceglaną powierzchnię ścian. Wykonanie z pewnością odda urok również wnętrz nowoczesnych i modernistycznych – linia Classic to w końcu ponadczasowy styl pasujący nie tylko do tradycyjnych wnętrz. Wypróbuj je w swojej ulubionej kolorystyce!

Drzwi Barański w Linii Classic wykonane są z drewna sosnowego, klejonego warstwowo i naprzemiennie. Obłogowane grubym, naturalnym obłogiem dębowym. Wypełnienie ramy stanowi termoizolacyjny panel dębowy. Wybierz interesujący Cię model, uświetnij go wymarzonymi klamkami oraz dobierz przeszklenie, które pozwoli na długie lata cieszyć się z zakupionych u nas drzwi!

 
Jarzębowski Drzwi Gdańsk
Jarzębowski Drzwi Gdańsk    Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną dotyczącą przetwarzania moich danych osobowych.
    Dane osobowe zawarte w formularzu kontaktowym są przetwarzane przez Administratora Danych Osobowych - Salon Stolarki „Jarzębowski” Jerzy Jarzębowski z siedzibą przy ul. Trakt św. Wojciecha 123/4, 80-043 Gdańsk (NIP: 5832090039, REGON: 190079126) na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f) RODO m.in. w celu udzielenia odpowiedzi na przedstawione zagadnienie. Pełna informacja RODO jest dostępna w Polityka prywatności.