Jarzębowski Dystrybutor Barańskiego

Partner firmy Barański Drzwi

Barański Drzwi to jedna z największych pracowni stolarskich w Polsce. Jesteśmy ekspertami drewna i o drewnie wiemy wszystko. Już od ponad 30 lat w głębi Warmii i Mazur tworzymy drzwi najwyższej jakości o unikatowym designie. Nasi Klienci cenią oryginalne wzornictwo, a także przełomowe rozwiązania technologiczne. 

W ramach Barański Drzwi oferujemy trzy kolekcje produktów: 

• Barański Optimo obejmuje drzwi mieszkaniowe. Charakteryzują się one budową z materiałów drewnopochodnych oraz wykończeniem z wykorzystaniem odpornych na uszkodzenia oklein syntetycznych. 

• Barański Smart to drzwi do zadań specjalnych, przeznaczone głównie dla biznesu. Wyróżniają je wyjątkowe parametry w zakresie antywłamaniowości, akustyki czy przeciwpożarowości. 

• Prawdziwą perłą w koronie naszych produktów są jednak drzwi wewnętrzne i zewnętrzne Barański Premium. Barański Premium to drzwi wyjątkowe, które wyróżniają pierwszorzędne materiały i komponenty. Drewniana konstrukcja, naturalne okleiny, 3-krotne lakierowanie oraz wykończenie z użyciem metalu, szkła i kamienia nadają drzwiom niezwykłą trwałość i wyjątkowy charakter. Drzwi Barański Premium są także w pełni dostosowywane do oczekiwań Klientów. Z naszymi Mistrzami Produkcji realizujemy każdy wymiar i projekt, czym pomagamy Klientom tworzyć ich własny i niepowtarzalny styl. W niniejszym katalogu zapraszamy do zapoznania się z ofertą i inspiracjami Barański Premium dla drzwi zewnętrznych drewnianych

     Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną dotyczącą przetwarzania moich danych osobowych.
    Dane osobowe zawarte w formularzu kontaktowym są przetwarzane przez Administratora Danych Osobowych - Salon Stolarki „Jarzębowski” Jerzy Jarzębowski z siedzibą przy ul. Trakt św. Wojciecha 123/4, 80-043 Gdańsk (NIP: 5832090039, REGON: 190079126) na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f) RODO m.in. w celu udzielenia odpowiedzi na przedstawione zagadnienie. Pełna informacja RODO jest dostępna w Polityka prywatności.