Barański Drzwi Classic Plus line

Linia Classic Plus – nie bój się łączyć style!

Linia Classic Plus została stworzona z myślą o klientach, którzy wierni są tradycyjnym i klasycznym wnętrzom, jednak chcieliby je ubogacić nutą nowoczesności. W ten sposób powstały drzwi wyjątkowe, odpowiadające gustom najbardziej wybrednych koneserów dobrego stylu. Modele Classic Plus wyróżnia charakterystyczne „proste” zakończenie ramy drzwi, dzięki czemu zyskują one modernistyczne oblicze. Od Linii Classic odróżnia je również szklenie w płycie, co pozwoli na zachowanie jasności Waszych pomieszczeń. Drzwi zewnętrzne występują między innymi w barwach dębu, machoniu, orzecha, a drzwi wewnętrzne w kolorze jesionu, dębu czy bieli. Zapoznaj się z naszymi dotychczasowymi realizacjami Linii Classic Plus firmy Barański.

Drzwi Barański wykonujemy pod wymiar i idealnie dostosowujemy je do każdego otworu.  Konstrukcję naszych drzwi opieramy na drewnie, co nadaje im niezwykłą trwałość Urzeczywistniamy również wizje naszych klientów i realizujemy ich własne projekty

Powyżej prezentuje się model DB01 w kolorze bieli. Projekt został wzbogacony o dwie dostawki boczne z przeszkleniami. Klient postawił na połączenie jasnej kolorystyki drzwi ze złotym zdobnictwem w przeszkleniach, co podkreśla naturalistyczny element kamienia na fasadzie. Odnosi się wrażenie jakbyśmy wchodzili do pałacu albo wykwintnego dworku. Drzwi dodają świeżości, elegancji oraz poczucia niebanalnego gustu w tej realizacji. Ten model to sztuka sama w sobie – niejeden gość z pewnością zwróci uwagę na ich zdobnictwo!

Tym razem chcemy Państwu przedstawić jedną z naszych propozycji Linii Classic Plus do wewnętrznych pomieszczeń. Model Colos ze szkłem fazowanym, do tego opaska retro oraz korona – coraz więcej klientów decyduje się na tak wytworne stylizacje! Nasze modele z Linii Classic Plus fantastycznie się sprawdzają w połączeniu z białą kolorystyką. Drzwi stanowią centralny punkt wnętrza mieszkania w związku z czym ich wrota kierują gości klienta do pokoju gościnnego.  Drzwi Barański wykonujemy pod wymiar i idealnie dostosowujemy je do każdego otworu. Urzeczywistniamy również wizje naszych klientów i realizujemy ich własne projekty. Konstrukcję opieramy na drewnie, co nadaje im niezwykłą trwałość. 

Drzwi Barański w Linii Classic Plus wykonane są z drewna sosnowego, klejonego warstwowo i naprzemiennie. Obłogowane grubym, naturalnym obłogiem dębowym. Wypełnienie ramy stanowi termoizolacyjny panel dębowy. Wybierz interesujący Cię model, uświetnij go wymarzonymi klamkami oraz dobierz przeszklenie, które pozwoli na długie lata cieszyć się z zakupionych u nas drzwi!    Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną dotyczącą przetwarzania moich danych osobowych.
    Dane osobowe zawarte w formularzu kontaktowym są przetwarzane przez Administratora Danych Osobowych - Salon Stolarki „Jarzębowski” Jerzy Jarzębowski z siedzibą przy ul. Trakt św. Wojciecha 123/4, 80-043 Gdańsk (NIP: 5832090039, REGON: 190079126) na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f) RODO m.in. w celu udzielenia odpowiedzi na przedstawione zagadnienie. Pełna informacja RODO jest dostępna w Polityka prywatności.