Barański DB 106a w kolorze RAL 5014

Linia Retro – miłośnicy art deco niech się rozgoszczą!

Jesteś miłośnikiem klasyki oraz nieprzemijającego designu? Mamy coś specjalnie dla Ciebie! Linia Retro to wysokiej jakości drzwi, które nawiązują w swej formie do stylów poprzednich epok. To drzwi, które zawsze pozostaną w modzie – bez względu na panujące aktualnie trendy. 

Drzwi Barański w Linii Retro wykonane są z drewna sosnowego, klejonego warstwowo i naprzemiennie. Obłogowane grubym, naturalnym obłogiem dębowym. Wypełnienie ramy stanowi termoizolacyjny panel dębowy.

Barański DB 106a w kolorze RAL 5014
Drzwi Barański

 

Model DB 106a w kolorze RAL 5014 to drzwi, które są ozdobą samą w sobie. Wprowadź je do swojego wnętrza, a poczujesz klimat XX-wiecznych dworów i barokowych rzeźb. W modelu oprócz przeszklonych dostawek bocznych, wprowadzona została aplikacja retro mająca oddawać klimat rzymskich kolumn. Stonowana kolorystyka świetnie sprawdzi się w każdym pomieszczeniu dla najbardziej wytrawnych koneserów. Może to właśnie je wypróbujesz w swoich czterech kątach?

Chcesz wprowadzić klimat vintage również do swoich pokoi? Wypróbuj drzwi z Linii Retro również w wersji wewnętrznej. Poniżej prezentujemy drzwi Cezar. Ozdobna listewka ponad futryną, klasyczna biel oraz delikatne rzeźbienia na drzwiach to idealne rozwiązanie dla miłośników estetyki w czystej formie. Dobierz do wybranego modelu mosiężne klamki wkomponowujące się w zaprezentowany kształt i zdobnictwo. A może lubujesz w złocie? Znajdziemy i takie z pewnością!

Na sam koniec przyjrzyjmy się modelowi DB106 w kolorze RAL5011. Model uświetniają dostawki boczne ze szprosami ozdobnymi. W tym przypadku połączenie złotych elementów i klasycznego granatu daje gustowną realizację w stylu kolonialnym, która cieszy się nieprzemijającym urokiem u naszego klienta. Może zauroczy i Ciebie? 

 

Linia Retro Barański
Drzwi Jarzębowski

Drzwi Barański w Linii Retro wykonane są z drewna sosnowego, klejonego warstwowo i naprzemiennie. Obłogowane grubym, naturalnym obłogiem dębowym. Wypełnienie ramy stanowi termoizolacyjny panel dębowy. Wybierz interesujący Cię model, uświetnij go wymarzonymi klamkami oraz dobierz przeszklenie, które pozwoli na długie lata cieszyć się z zakupionych u nas drzwi!    Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną dotyczącą przetwarzania moich danych osobowych.
    Dane osobowe zawarte w formularzu kontaktowym są przetwarzane przez Administratora Danych Osobowych - Salon Stolarki „Jarzębowski” Jerzy Jarzębowski z siedzibą przy ul. Trakt św. Wojciecha 123/4, 80-043 Gdańsk (NIP: 5832090039, REGON: 190079126) na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f) RODO m.in. w celu udzielenia odpowiedzi na przedstawione zagadnienie. Pełna informacja RODO jest dostępna w Polityka prywatności.