Gdańsk Linia Modern Barański

Linia Modern – nowoczesne i urokliwe!

Linia Modern została skierowana do miłośników nowoczesnych elewacji domów i minimalistycznego wykończenia wnętrz. Geometria, proste zdobnictwo, estetyczne przeszklenia to najnowszy krzyk „budowlanej” mody wśród naszych klientów. Stwórz modernistyczne i industrialne wnętrza z naszą linią nowoczesnych drzwi zewnętrznych i wewnętrznych firmy Barański. Zapraszamy do obejrzenia dotychczas wykonanych realizacji!

Drzwi Barański w Linii Modern wykonane są z drewna sosnowego, klejonego warstwowo i naprzemiennie. Obłogowane grubym, naturalnym obłogiem dębowym. Wypełnienie ramy stanowi termoizolacyjny panel dębowy.

Linia Modern Barański
Jarzębowski Drzwi Gdańsk

Widoczny model DB289 Linii Simple w kolorze RAL 6009 to połączenie minimalizmu z delikatnymi frezami i głęboką kolorystyką w odcieniu zieleni. Całość zdobi złota antaba podkreślająca głębię ciepłej barwy drzwi zewnętrznych. „Te drzwi to prawdziwa petarda!” – chwalą się nasi klienci po ich zakupie. Nie ma się co dziwić, drzwi zewnętrzne firmy Barański to w końcu inwestycja wykonana na długie lata, a do tego wiecznie modna stylistyka!  

Linia Modern
Linia Modern Barański

A może poszukujecie połączenia nowoczesności z naturalistycznym wykończeniem? Znajdziemy i coś dla takich koneserów! W tym przypadku zapoznajmy się z modelem DB606 z Linii Maverick. Ościeżnica, opaski oraz frezy wykonane w kolorze palisander, natomiast drzwi w kolorze złotego dębu. Linia Maverick stworzona specjalnie dla najbardziej wymagających indywidualistów to nasz numer jeden wśród modernistycznych projektów nieszablonowych. 

Gdańsk Linia Modern Barański
Linia Modern

Być same drzwi to dla Was za mało i szukacie bardziej rozbudowanego projektu z przeszkleniem w dostawkach bocznych? Linia Maverick spełni również Wasze oczekiwania! Przyjrzymy się tylko – monumentalistyczny wzór DB601 w kolorze brunat, ościeżnica w kolorze palisander z zawiasami ukrytymi oraz lustrem weneckim w dwóch dostawkach bocznych to nasza perełka z linii modernistycznych drzwi zewnętrznych. Idealnie wkomponują się w mieszkania w stylu loftowym z cegalnymi lub betonowymi ścianami oraz industrialnymi elementami wystroju. Pamiętaj, liczy się pierwsze wrażenie – goście przekraczając próg domu z pewnością docenią tak wytworny gust klienta!

Linia Modern Realizacje Barański
Barański Linia Modern

Drzwi Barański w Linii Modern wykonane są z drewna sosnowego, klejonego warstwowo i naprzemiennie. Obłogowane grubym, naturalnym obłogiem dębowym. Wypełnienie ramy stanowi termoizolacyjny panel dębowy. Wybierz interesujący Cię model, uświetnij go wymarzonymi klamkami oraz dobierz przeszklenie, które pozwoli na długie lata cieszyć się z zakupionych u nas drzwi!

Linia Modern Barański Realizacja
Brański Linia Modern
Linia Modern Barański
Linia Modern Barański    Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną dotyczącą przetwarzania moich danych osobowych.
    Dane osobowe zawarte w formularzu kontaktowym są przetwarzane przez Administratora Danych Osobowych - Salon Stolarki „Jarzębowski” Jerzy Jarzębowski z siedzibą przy ul. Trakt św. Wojciecha 123/4, 80-043 Gdańsk (NIP: 5832090039, REGON: 190079126) na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f) RODO m.in. w celu udzielenia odpowiedzi na przedstawione zagadnienie. Pełna informacja RODO jest dostępna w Polityka prywatności.