Bezpłatny pomiar drzwi w Gdańsku

Drzwi pod wymiar

1. Drewno to podstawa
Konstrukcję naszych drzwi Premium opieramy na drewnie, co nadaje im niezwykłą trwałość. Piękny wygląd drewnianych słoi osiągamy natomiast dzięki naturalnym obłogom dębowym.  
 
2. 3-krotne lakierowanie
Każde drzwi impregnujemy w osobnym procesie, a następnie 3-krotnie malujemy metodą hydrodynamiczną farbami transparentnymi (lazurami w 13 kolorach lub kolorami z palety RAL), co zapewnia trwałą powierzchnię i wyjątkową intensywność kolorów.  
 
3. Drzwi pod wymiar
Drzwi Barański Premium tworzymy pod wymiar i idealnie dostosowujemy je do każdego otworu. Naszych klientów nie ograniczają sztywne ramy. Drzwi Barański Premium są szyte na miarę.   
 
4. Twój własny projekt
Nasza pracownia drzwi nie zamyka się na wzory przedstawione w katalogu. Urzeczywistniamy wizje naszych klientów i realizujemy ich własne projekty. Wystarczy nam szkic na kartce papieru, a nasi mistrzowie produkcji zajmą się resztą.   
Bezpłatny pomiar drzwi Barański w Gdańsku
Jarzębowski Drzwi Gdańsk    Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną dotyczącą przetwarzania moich danych osobowych.
    Dane osobowe zawarte w formularzu kontaktowym są przetwarzane przez Administratora Danych Osobowych - Salon Stolarki „Jarzębowski” Jerzy Jarzębowski z siedzibą przy ul. Trakt św. Wojciecha 123/4, 80-043 Gdańsk (NIP: 5832090039, REGON: 190079126) na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f) RODO m.in. w celu udzielenia odpowiedzi na przedstawione zagadnienie. Pełna informacja RODO jest dostępna w Polityka prywatności.