Drewno – materiał powszechnie stosowany w budownictwie, w tym także i w stolarce drzwiowej. Jego popularność jako materiału do wykończenia wnętrz nie wzięła się z nikąd. Stabilność wymiarowa, termoizolacja oraz estetyka – to jedne z najczęściej wymienianych zalet drewnianej stolarki otworowej. Poznaj całe spektrum korzyści z wyboru drzwi drewnianych do Twojego domu, zarówno tych zewnętrznych jak i wewnętrznych!

Szeroki wybór drzwi drewnianych w Gdańsku

Po pierwsze, estetyka

To jeden z podstawowych walorów drzwi, którym kierują się konsumenci. Drewno jest materiałem niezwykle uniwersalnym, stylowym i klasycznym. Doskonale wpisze się w zarówno wnętrza artystyczne, tradycyjne jak i nowoczesne. Drzwi drewniane Gdańsk cechuje niepowtarzalna faktura oraz naturalne ułożenie słojów, które nierówne jest wszelkim foliom oraz okleinom. Istnieje również możliwość uzyskania jednolitego koloru drzwi drewnianych poprzez pomalowanie skrzydła na odpowiedni kolor.

Drzwi drewniane Gdańsk

Po drugie, trwałość

Drewno to solidny i trwały materiał, niezwykle odporny na uszkodzenia oraz działanie czynników atmosferycznych takich jak wilgoć i chłód. Drzwi drewniane cechuje wielokrotnie mniejsza wrażliwość na odkształcenia w upalne i mroźne dni, co wyklucza ich wypaczenie oraz zmiany wymiarów. Solidnie wykonane drzwi drewniane posłużą domownikom nawet przez 80 lat. Zdecydowanie największą trwałością odznaczają się takie gatunki drzew jak dąb i jesion – obydwa gatunki są wykorzystywane do wykończenia zewnętrznych drzwi z naszej kolekcji Barański Premium.


Po drugie, termoizolacyjność

Parametry takie jak izolacyjność to kolejna zaleta drzwi drewnianych Gdańsk. Ten rodzaj drzwi cechuje bowiem bardzo niska rozszerzalność cieplna, co stanowi doskonałą barierę w czasie zimy przed uciekającym ciepłem z pomieszczeń, a więc także oszczędnością energii. W lecie doskonale natomiast zatrzyma chłód w naszym domu.

Po trzecie, izolacja akustyczna

Drzwi drewniane doskonale tłumią hałas zarówno z zewnątrz, jak i wewnątrz domu. Drzwi drewniane uznawane są znacznie bardziej dźwiękoszczelne od drzwi metalowych.

Po czwarte, odnawialność

Drewno jest materiałem, które można w szybki sposób odświeżyć i odnowić w przypadku dokonanych uszkodzeń. W przypadku drzwi wykonanych z metalu lub z okleiny plastikowej widoczne rysy oraz uszkodzenia najczęściej pozostaną już na stałe na skrzydle drzwiowym. W przypadku drewnianych skrzydeł istnieje możliwość zeszlifowania uszkodzenia oraz odświeżenia koloru, co pozwala na niemal pełne zamaskowanie zauważonych uszkodzeń.

Po piąte, naturalność

Drewno jest materiałem w stu procentach naturalnym i nieszkodliwym dla naszego zdrowia. Doskonale sprawdzą się więc wśród domowników z alergią oraz osobami wrażliwymi na sztuczne substancje. Są jednocześnie materiałem ekologicznym i przyjaznym dla środowiska.

tel.: 58 763 16 24
kom.: 501 711 860
kom.: 518 843 573
email: kontakt@jarzebowskidrzwi.pl

Odwiedź Salon Stolarki Jarzębowski Drzwi!

Zapraszamy serdecznie do odwiedzenia naszego salonu stacjonarnego Jarzębowski Drzwi w Gdańsku. W naszej ofercie oprócz szerokiej gamy drzwi drewnianych znajdą Państwo również wiele rodzajów schodów drewnianych, a nasz fachowy personel pomoże w wyborze odpowiednich schodów do waszego wnętrza. Od lat współpracujemy z renomowanymi polskimi producentami, którzy cenieni są za swe doświadczenie, dokładność oraz profesjonalizm. Dzięki naszym usługom i produktom wielu klientów z chęcią powraca do naszego salonu. Istotna jest dla nas nie tylko jakość sprzedawanego asortymentu, lecz także dbałość o kontakt z klientem – na najwyższym poziomie. Zapraszamy również do naszego sklepu internetowego!

Salon Stolarki „Jarzębowski”
Jerzy Jarzębowski
ul. Trakt Św. Wojciecha 123/4
80-043 Gdańsk

Prawdziwe Drzwi Drewniane PREMIUM

Jarzębowski drzwi drewniane Gdańsk

Dziękujemy za Państwa obecność na stronie!

👋

Post comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *