Barański Drzwi to jedna z największych pracowni stolarskich w Polsce. Już od ponad 30 lat w głębi Warmii i Mazur firma tworzy drzwi najwyższej jakości o unikatowym designie. Nasi Klienci cenią oryginalne wzornictwo, a także przełomowe rozwiązania technologiczne oferowane przez tego producenta. Jesteśmy renomowanym salonem sprzedaży drzwi firmy Barański Drzwi, a w naszej ofercie znajdziecie Państwo szeroki wybór różnych modeli drzwi zewnętrznych Gdańsk wyróżniających się wysokimi parametrami na tle innych odpowiedników na rynku.

Szeroki wybór drzwi zewnętrznych w Gdańsku

Drzwi zewnętrzne Barański Premium to linia drzwi dla klientów wymagających, którzy poszukują wyjątkowości, wysokiej jakości oraz piękna natury jakie daje prawdziwe drewno. Drzwi wyróżniają pierwszorzędne materiały i komponenty. Drewniana konstrukcja, naturalne obłogi drewniane, 3-krotne lakierowanie czy wykorzystanie ozdobnego szkła, kamienia oraz metalu nadają drzwiom niepowtarzalny i unikatowy charakter. Każde drzwi wykańczane są ręcznie i nad każdymi czuwają mistrzowie produkcji, dbający o najmniejszy akcent i niuans. Drzwi Barański Premium są także w pełni dostosowane do wizji naszych klientów. We wzornictwie czy wymiarach nie ograniczają nas sztywne ramy. Lubimy projekty nietuzinkowe.

Drzwi zewnetrzne Gdańsk

Drewno to podstawa

Konstrukcja drzwi zewnętrznych Barański Premium wykonana jest z drewna sosnowego i wzmacniana dodatkowymi elementami jak stalowe profile czy specjalny panel termoizolacyjny, które nadają drzwiom niezwykłą trwałość. Zewnętrzna część wykończona jest natomiast wodoodpornym obłogiem dębowym. Chroni on drzwi przed czynnikami zewnętrznymi oraz zapewnia piękny wygląd naturalnych drewnianych słoi.


3-krotne lakierowanie

Każde drzwi zewnętrzne impregnujemy, a następnie malujemy metodą hydrodynamiczną farbami transparentnymi (lazurami w 13 dostępnych kolorach) lub lakierami kryjącymi z palety RAL. Standardowa paleta zawiera ponad 200 kolorów, co pozwala na stworzenie unikatowych drzwi idealnie dopasowanych do projektu domu. Drzwi są lakierowane zawsze minimum 3 razy, co gwarantuje trwałą powierzchnię i wyjątkową intensywność kolorów.

Dodatki z wyższej półki

Starannie dobieramy nie tylko materiały i półprodukty, ale także dodatki takie jak zamki, klamki, antaby, kołatki czy zawiasy. Bezpośrednio wpływa to na długie i bezpieczne użytkowanie. Jednocześnie umożliwia skomponowane bardzo efektownych czy oryginalnych kombinacji. Naszą wizytówką stały się pochwyty na styl amerykański, które cieszą się coraz większą popularnością także w Polsce.

Projekt pod wymiar

Jesteśmy niezwykle elastyczni. Sztywne wymiary nie ograniczają naszych klientów. Drzwi są dopasowywane pod otwór na inwestycji, a nie na odwrót. W samym także designie wychodzimy szeroko poza ramy oferty przedstawionej w katalogu. Wystarczy nam szkic na kartce papieru, a nasi mistrzowie produkcji zajmą się resztą.

tel.: 58 763 16 24
kom.: 501 711 860
kom.: 518 843 573
email: kontakt@jarzebowskidrzwi.pl

Odwiedź Salon Stolarki Jarzębowski Drzwi!

Zapraszamy serdecznie do odwiedzenia naszego salonu stacjonarnego Jarzębowski Drzwi w Gdańsku. W naszej ofercie oprócz szerokiej gamy drzwi drewnianych znajdą Państwo również wiele rodzajów schodów drewnianych, a nasz fachowy personel pomoże w wyborze odpowiednich schodów do waszego wnętrza. Od lat współpracujemy z renomowanymi polskimi producentami, którzy cenieni są za swe doświadczenie, dokładność oraz profesjonalizm. Dzięki naszym usługom i produktom wielu klientów z chęcią powraca do naszego salonu. Istotna jest dla nas nie tylko jakość sprzedawanego asortymentu, lecz także dbałość o kontakt z klientem – na najwyższym poziomie. Zapraszamy również do naszego sklepu internetowego!

Salon Stolarki „Jarzębowski”
Jerzy Jarzębowski
ul. Trakt Św. Wojciecha 123/4
80-043 Gdańsk

Prawdziwe Drzwi PREMIUM

Jarzębowski drzwi WEWNĘTRZNE Gdańsk

Dziękujemy za Państwa obecność na stronie!

👋

Post comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *