Drzwi do sypialni

Sypialnia to przestrzeń ciszy, odosobnienia i intymności. Aby zapewnić wysokie parametry cieplne, estetyczne oraz izolacji akustycznej, konieczne jest wyposażenie się w drzwi, które sprawią, że to pomieszczenie stanie się prawdziwą ostoją miłego snu i wypoczynku. Dobrej jakości drzwi są podstawą do wprowadzenia w naszym domu atmosfery ciepła i dobrego klimatu, dlatego warto zdecydować się na zakup w profesjonalnym salonie sprzedaży, w którym eksperci dobiorą wzór spełniający najbardziej wysublimowane wymagania klientów. Czym się kierować przy wyborze drzwi Gdańsk do sypialni? Z jakiego materiału powinny być wykonane takie drzwi Gdańsk? Wyjaśniamy poniżej!

Szeroki wybór drzwi do sypialni w Gdańsku

Pełne skrzydło czy przeszklone?

Sypialnia to miejsce, w którym powinniśmy przede wszystkim czuć się swobodnie. Z tego powodu drzwi Gdańsk do sypialni powinny mieć zamki i pełne skrzydło, aby wydzielić w ten sposób strefę dzienną od strefy nocnej. W połączeniu z zaciemniającymi zasłonami lub roletami uzyskamy wówczas efekt głębokiej ciemni, zwłaszcza w dni letnie, gdy za oknem jest długo widno lub gdy w nocy świecą latarnie. Jeśli natomiast nie czujemy potrzeby zapewnienia sobie pełnej intymności w pokoju sypialnianym, możemy się zdecydować także na drzwi Gdańsk z przeszkleniami – zwłaszcza ze szkłem mglistym, które równie dobrze maskuje wnętrze naszego pomieszczenia. Drzwi przeszklone dodadzą naszemu wnętrzu więcej światła i optycznie je powiększą. Drzwi przeszklone sprawdzą się w mieszkaniach, w których główny korytarz nie jest prowadzony obok sypialni, a także w sypialniach, w których w ciągu dnia panuje ciemność.

Drzwi do sypialni Gdańsk

Estetyka

Niezwykle ważnym elementem wystroju każdego wnętrza jest także odpowiednia estetyka. Warto wówczas dopełnić design wysublimowanym wzorem drzwi Gdańsk, które doskonale wkomponują się w naszą przestrzeń. W ofercie drzwi firmy Jarzębowski posiadamy zarówno te o klasycznym drewnianym wzornictwie oraz minimalistyczne, stonowane kolorystycznie w stylu nowoczesnym. W zależności od wystroju Twojego wnętrza, jesteśmy w stanie wybrać optymalny model, który zapewni harmonię i ład w Twojej sypialni. W naszej ofercie posiadamy modele wykonane przede wszystkim z litego drewna, ale również z płyty MDF i HDF.


Kolorystyka

Decydując się na wybór drzwi do sypialni, powinniśmy również zwrócić uwagę na odpowiednią kolorystykę. Obecnie niezwykle modne stają się tzw. skandynawskie wnętrza, które skupiają się głównie na użyciu jasnych barw – bieli i szarości. Te barwy rozjaśnią i rozświetlą nasze wnętrze i optycznie je powiększą. Jeśli natomiast wybierzemy ciemniejsze kolory, uzyskamy w ten sposób efekt większej przytulności. Możemy się również zdecydować na zachowanie naturalnej kolorystyki w przypadku drzwi Gdańsk drewnianych, które uwidocznią słoje i wzornictwo danego rodzaju drzewa. W ten sposób nasze wnętrze zyska niepowtarzalny i rustykalny wygląd oraz wprowadzi nas w klimat klasycznych pomieszczeń z poprzednich epok. O tym, czy drzwi Gdańsk będą atrakcyjne wizualnie w mniejszym stopniu decyduje konstrukcja, a w większym wykończenie. Również rodzaj zastosowanych materiałów i dobór kolorów. Możliwości jest wiele.W przypadku lakierowanych drzwi Gdańsk wewnętrznych Barański Premium dostępne są cztery opcje wykończenia: dąb prosty, dąb flader, struktura RAL oraz gładki RAL. Dwie ostatnie obejmują dużą liczbę wariantów kolorystycznych. Dąb prosty podkreśli z naturalne piękno drewna, natomiast dąb flader skupia się na wyeksponowaniu naturalnych słojów.

Parametry akustyczne

Kolejną ważną kwestią są również odpowiednie parametry akustyczne. Sypialnia powinna być przede wszystkim miejscem ciszy. Hałas na ulicy osiąga poziom około 70-80 dB. Tymczasem nasz organizm znosi w sposób nieszkodliwy dźwięki do poziomu 35 dB. Zwykłe drzwi Gdańsk wewnętrzne wypełnione w środku tekturą w oczywisty sposób nie zapewnią odpowiedniej izolacji akustycznej przed dźwiękami domowników. Drzwi Gdańsk firmy Jarzębowski cechują się odpowiednimi parametrami dźwiękoszczelnymi pozwalającymi wygłuszyć pomieszczenie aż o 32-36 dB. W naszej ofercie posiadamy modele drzwi Gdańsk o trzech poziomach dźwiękoszczelności: 34dB, 39 dB i dla najbardziej wymagających – 44 dB. W ten sposób sypialnia stanie się miejscem ciszy, relaksu, odpoczynku, a przede wszystkim zdrowego snu.

tel.: 58 763 16 24
kom.: 501 711 860
kom.: 518 843 573
email: kontakt@jarzebowskidrzwi.pl

Odwiedź Salon Stolarki Jarzębowski Drzwi!

Zapraszamy serdecznie do odwiedzenia naszego salonu stacjonarnego Jarzębowski Drzwi w Gdańsku przy ul. Trakt św. Wojciecha 123/4. W naszej ofercie oprócz szerokiej gamy drzwi drewnianych znajdą Państwo również wiele rodzajów schodów drewnianych, a nasz fachowy personel pomoże w wyborze odpowiednich schodów do waszego wnętrza. Od lat współpracujemy z renomowanymi polskimi producentami, którzy cenieni są za swe doświadczenie, dokładność oraz profesjonalizm. Dzięki naszym usługom i produktom wielu klientów z chęcią powraca do naszego salonu. Istotna jest dla nas nie tylko jakość sprzedawanego asortymentu, lecz także dbałość o kontakt z klientem – na najwyższym poziomie. Zapraszamy również do naszego sklepu internetowego!

Salon Stolarki „Jarzębowski”
Jerzy Jarzębowski
ul. Trakt Św. Wojciecha 123/4
80-043 Gdańsk

Prawdziwe Drzwi do Sypialni PREMIUM

Jarzębowski drzwi drewniane Gdańsk

Dziękujemy za Państwa obecność na stronie!

👋

Post comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *