Zarówno wybór drzwi wejściowych Gdańsk, jak i drzwi wewnętrznych Gdańsk to wielkie wyzwanie przed jakim stoją przyszli mieszkańcy swoich czterech kątów. Wybór w dzisiejszych czasach jest przeogromny i żeby podjąć odpowiednią decyzję, co do zakupu konkretnych i spełniających nasze oczekiwania drzwi Gdańsk, trzeba znać plusy i minusy danych rodzajów drzwi. Nie ryzykuj na własną rękę tej decyzji i skorzystaj z pomocy profesjonalnego salonu sprzedaży drzwi Gdańsk. Takim jest właśnie Salon Stolarki Jarzębowski Drzwi – nasi doradcy podpowiedzą Ci, co dokładnie spełni Wasze oczekiwanie przy wyborze drzwi Gdańsk!

Wybór materiału drzwi zewnętrznych

Po pierwsze, uzyskacie informację, który materiał wykonania Drzwi Gdańsk jest najlepszy dla Waszego domu. Na rynku mamy do wyboru drzwi zewnętrzne metalowe, drewniane oraz z PCV. Drzwi Gdańsk wykonane z PCV to najtańszy z wymienionych powyżej rodzajów drzwi. Dobrze izoluje, lecz nie są to drzwi odporne na mechaniczne uszkodzenia. Batalia toczy się między drzwiami metalowymi i drewnianymi – które lepsze, które wybrać? 

Drzwi drewniane Gdańsk

Drewno jest jednym z najpopularniejszych materiałów stolarkowych. Drzwi drewniane Gdańsk to doskonała izolacja akustyczna, cieplna oraz wytrzymałość na uszkodzenia i odkształcenia spowodowane temperaturą. Minusem jest natomiast ich narażenie na wodne czynniki atmosferyczne, co wymaga odpowiedniej impregnacji drzwi Gdańsk oraz montażu zadaszenia nad nimi. Są to jednak drzwi solidne, eleganckie w wykonaniu i za pomocą tego materiału można wykonać praktycznie każdy rodzaj drzwi Gdańsk wedle wyobraźni klienta.

Drzwi zewnętrzne drewniane Gdańsk

Drzwi metalowe Gdańsk

Z kolei drzwi metalowe Gdańsk to wybór konsumentów, którzy szukają dobrej ochrony antywłamaniowej. Pod względem odporności na wyważenia i włamania można powiedzieć, że drzwi metalowe Gdańsk to pionierzy wszelkich rankingów. Są to jednak drzwi, które posiadają wysoki współczynnik przenikania ciepła, co wiąże się z koniecznością dogrzewania pomieszczeń. Drzwi metalowe Gdańsk najczęściej cechuje modernistyczna stylistyka, a więc wpasują się w wystrój nowoczesnych, a także loftowych wnętrz.

Drzwi premium dla każdego, kto wymaga więcej

Jednoskrzydłowe, dwuskrzydłowe, przeszklone?

Przed klientami stoi kolejny wybór – czy zdecydować się na drzwi Gdańsk zewnętrzne jednoskrzydłowe, czy też dwuskrzydłowe. Drzwi  Gdańsk jednoskrzydłowe to dużo tańsze drzwi niż dwuskrzydłowe, jednak dzięki tym drugim będziemy w stanie wnieść do domu duże przedmioty.  Drzwi Gdańsk dwuskrzydłowe będą pasować do prostych i symetrycznych domów z prostym dachem. Jeśli chcemy się zdecydować na drzwi Gdańsk dwuskrzydłowe zewnętrzne, najlepiej zastosować takie rozwiązanie w salonie, zwłaszcza jeśli będą posiadać element przeszklenia. Jeśli zdecydujemy się na element przeszklenia w drzwiach, pozwoli to na posiadanie źródła światła naturalnego w pomieszczeniu. Drzwi przeszklone Gdańsk są jednak najczęściej dużo mniej odporne na włamania niż drzwi Gdańsk bez przeszkleń.


Drzwi wewnętrzne Gdańsk

Po wyborze drzwi Gdańsk zewnętrznych przyszła pora na dobór odpowiednich drzwi  Gdańsk wewnętrznych. Rodzaj materiałów i wykończeń jest w tym przypadku jeszcze większy niż przy drzwiach zewnętrznych Gdańsk. Mamy do wyboru drewno, metal, płytę MDF i HDF, tworzywa sztuczne. Zdecydowanie największą popularnością cieszą się drzwi wykonane z płyt MDF i HDF.

Są to drzwi lekkie, ciche, świetnie imitujące materiał taki jak drewno. Nie są jednak mocno odporne na uszkodzenia, przez co przegrywają z tradycyjnymi drewnianymi. Musimy się również zdecydować na odpowiedni rozmiar, tj. do wyboru mamy szerokość 70 cm, 80 cm i 90 cm. Standardowa wysokość drzwi Gdańsk to 200 cm.

Drzwi techniczne

To nie koniec wyboru! Jeśli planujesz w swoim domu pomieszczenia gospodarcze, techniczne lub boczne drzwi garażowe, również pomożemy w doborze odpowiednich drzwi Gdańsk. Drzwi techniczne Gdańsk wykonane są z metalu lub tworzych sztucznych. Mogą być wykorzystane zarówno jako drzwi zewnętrzne, jak i drzwi wewnętrzne. Posiadają solidne zawiasy oraz zamki. Na rynku dostępne są również drzwi techniczne z wentylacją przeznaczone do pomieszczeń, w których będzie przechowywana żywność.

Odwiedź Salon Stolarki Jarzębowski Drzwi!

Przed Wami trudny wybór drzwi Gdańsk zarówno zewnętrznych, jak i wewnętrznych, ale nasi eksperci doradzą Wam, na który model się zdecydować. Posiadamy szeroki wybór drzwi Gdańsk różnych materiałów wykonanych w Polsce przez renomowanych producentów drzwi Gdańsk. Pomożemy w doborze materiału wykonania drzwi Gdańsk, wyborze odpowiedniego designu bądź też wykonamy Wasz indywidualny projekt drzwi Gdańsk, jeśli o takim marzycie. Zapraszamy pod adres ul. Trakt św. Wojciecha 123/4, Gdańsk bądź też zapoznanie się z naszą ofertą drzwi Gdańsk w naszym sklepie internetowym.

tel.: +48 58 763 16 24
kom.: 501 711 860
kom.: 518 843 573
email: jarzebowskidrzwi@interia.pl

Salon Stolarki „Jarzębowski”
Jerzy Jarzębowski
ul. Trakt Św. Wojciecha 123/4
80-043 Gdańsk

Prawdziwe drzwi PREMIUM

Jarzębowski drzwi Gdańsk

Dziękujemy za Państwa obecność na stronie!

👋

Post comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *