Barański Drzwi to jedna z największych pracowni stolarskich w Polsce. Już od ponad 30 lat w głębi Warmii i Mazur firma tworzy drzwi najwyższej jakości o unikatowym designie. Nasi Klienci cenią oryginalne wzornictwo, a także przełomowe rozwiązania technologiczne oferowane przez tego producenta. Jesteśmy renomowanym salonem sprzedaży drzwi firmy Barański Drzwi, a w naszej ofercie znajdziecie Państwo szeroki wybór różnych modeli drzwi wewnętrznych Gdańsk okleinowanych wyróżniających się wysokimi parametrami na tle innych odpowiedników na rynku.

Szeroki wybór drzwi wewnętrznych okleinowanych w Gdańsku

Co nas wyróżnia?

Salon sprzedaży Drzwi Jarzębowski oferuje najwyższą jakość drzwi do Twojego domu, które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających przyszłych domowników. Jakość, doświadczenie, technologia, styl – przekonaj się sam o możliwościach naszych drzwi wewnętrznych i jeszcze dzisiaj sprawdź nasze katalogi!

DESIGN

Od minimalistycznej nowoczesności po elegancką tradycję – starannie zaprojektowana szeroka gama modeli drzwi przypadnie do gustu każdego klienta.


SOLIDNOŚĆ KONSTRUKCJI

Konstrukcja drzwi Gdańsk została opracowana z myślą o zwiększeniu wytrzymałości oraz stabilności. Zastosowanie zwiększonej grubości płycin w zakresie od 6 mm do 22mm, środkowych ramiaków 22 i 35 mm oraz szkła warstwowo klejonego 6 mm, nie tylko pozwoliło osiągnąć ten efekt, ale również znacząco podniosło wygłuszenie drzwi Gdańsk.

Na czym warto zaoszczędzić kupując drzwi?

Kupując drzwi wewnętrzne Gdańsk do Twojego domu zazwyczaj zaoszczędzisz decydując się na zakup drzwi wraz z usługą montażu. Ma to istotne znaczenie, gdyż w przypadku wyboru opcji kupna drzwi wraz z montażem płacimy 8-procentowy podatek VAT, zamiast 23-procentowego. Warto zwrócić na to uwagę zwłaszcza przy zakupie drzwi wewnętrznych Gdańsk w wyższym przedziale cenowym. Nasz salon Jarzębowski Drzwi oferuje usługę profesjonalnego montażu drzwi wykonywanego przez doświadczonych specjalistów z branży stolarskiej.

ZAMKI WE WŁOSKIM STYLU

Zastosowaliśmy zamki „w stylu włoskim” zarówno w wersji STANDARD jak i MAGNETYCZNEJ. Charakteryzują się one zmniejszoną powierzchnią widocznej części metalowej oraz symetrycznie umieszczonym pojedynczym językiem ryglującym. Język jest wykonany z polimeru ABS, co wycisza zamek przy zamknięciu. Zamki są dostosowane do wszystkich rodzajów dostępnych klamek drzwiowych.

ZABEZPIECZENIE PRZED WILGOCIĄ

Jako nieliczni wykonujemy ościeżnice regulowane w wersji wilgocioodpornej. Ościeżnice takie można zastosować w pomieszczeniach narażonych na nadmierne działanie wilgoci (łazienki, sauny).

WYTRZYMAŁE ZAWIASY

Wersja przylgowa (zawiasy czopowe) – Zawiasy czopowe, przeznaczone są do drzwi w wersji przylgowej. Montaż odbywa się w ościeżnicy na stalowej kieszeni, co zapewnia ich bardzo dużą wytrzymałość. Zawiasy posiadają możliwość regulacji. Za dopłatą dostępne są dedykowane nasadki aluminiowe dopasowane kolorystycznie do oferowanych klamek drzwiowych. Dla każdej szerokości stosowane są 3 szt. zawiasów.

Wersja bezprzylgowa (zawiasy ukryte 3D) – Zawiasy ukryte, wykonywane są wyłącznie w wersji bezprzylgowej drzwi. Ze względu na swoją wytrzymałość stosowane są tylko dwie sztuki dla drzwi o szerokości „60” – „90”. Dodatkowy trzeci zawias stosowany jest w drzwiach o szerokości „100”. Zawiasy te posiadają płynną regulację w systemie 3D oraz osłonki w standardzie.

USZCZELKA OPADAJĄCA

W celu zwiększenia komfortu ciszy w pomieszczeniach zastosowaliśmy dodatkowe uszczelnienie dolnej szczeliny drzwi Gdańsk przez zastosowanie mechanizmu uszczelki opadającej. Uszczelka działa na zasadzie opadającej lub unoszącej się kurtyny w miarę zamykania lub otwierania drzwi.

RAMIAK DREWNIANY SKRZYDŁA W STANDARDZIE

Nowo opracowana konstrukcja ramiaków pionowych z rdzeniem drewnianym zwiększa o ponad połowę wytrzymałość skrzydeł drzwiowych na zginanie oraz przeszło dwukrotnie podnosi ich sztywność w odniesieniu do tradycyjnych ramiaków z MDF, co potwierdziliśmy badaniami laboratoryjnymi.

JAKOŚĆ WYKONANIA

Zastosowany wodoodporny klej poliuretanowy całkowicie eliminuje odklejanie się okleiny. Użycie technologii okleinowania obwodowego pozwala uzyskać jednolitą powierzchnię na elementach drzwiowych.

SKRZYDŁO BEZPIECZNE VSG o grubości 6 mm W STANDARDZIE, czyli:

  • BEZPIECZEŃSTWO – dzięki warstwowej budowie i wytrzymałej warstwie folii szkło podczas stłuczenia zachowuje spoistość nie wytwarza odłamków co nie powoduje okaleczeń.
  • HIGIENICZNE – dzięki obustronnie gładkiej powierzchni nie przylegają do niego drobnoustroje.
  • ŁATWE W UTRZYMANIU CZYSTOŚCI – nie przebarwia się i nie zostawia smug podczas czyszczenia. ODPORNE NA „CHEMIĘ DOMOWĄ” – możliwość stosowania środków czyszczących będących w domowym użytku.
  • ODPORNE NA ZARYSOWANIA – szkło gładkie o bardzo twardej powierzchni odporne na zarysowania oraz wycieranie podczas czyszczenia. WYGŁUSZAJĄCE – dzięki swojej warstwowej budowie znacząco obniża poziom przedostającego się hałasu do pomieszczenia.

DOSTĘPNOŚĆ WARIANTÓW

Wszystkie linie drzwi dostępne w obydwu wariantach krawędzi drzwi: przylgowe i bezprzylgowe

DOBÓR OKLEIN

Okleiny, które używamy do produkcji naszych drzwi Gdańsk to bardzo nowoczesne laminaty z grupy oklein CPL (technologia wolnego, wielowarstwowego prasowania CLPL) oraz laminaty polipropylenowe PP. Charakteryzują się dużą odpornością na ścieralność oraz zawilgocenie podczas użytkowania. Dzięki swojej wielowarstwowej budowie oraz specjalnemu nadrukowi 3D prezentują niemalże idealne odczucie głębi struktury i rysunku naturalnego drewna.

Zapraszamy serdecznie do odwiedzenia naszego salonu stacjonarnego Jarzębowski Drzwi w Gdańsku. W naszej ofercie oprócz szerokiej gamy drzwi drewnianych znajdą Państwo również wiele rodzajów schodów drewnianych, a nasz fachowy personel pomoże w wyborze odpowiednich schodów do waszego wnętrza. Od lat współpracujemy z renomowanymi polskimi producentami, którzy cenieni są za swe doświadczenie, dokładność oraz profesjonalizm. Dzięki naszym usługom i produktom wielu klientów z chęcią powraca do naszego salonu. Istotna jest dla nas nie tylko jakość sprzedawanego asortymentu, lecz także dbałość o kontakt z klientem – na najwyższym poziomie. Zapraszamy również do naszego sklepu internetowego!

tel.: 58 763 16 24
kom.: 501 711 860
kom.: 518 843 573
email: kontakt@jarzebowskidrzwi.pl

Odwiedź Salon Stolarki Jarzębowski Drzwi!

Przed Wami trudny wybór drzwi wewnętrznych okleinowanych nasi eksperci doradzą Wam, na który model się zdecydować. Posiadamy szeroki wybór drzwi wewnętrznych w Gdańsku różnych materiałów wykonanych w Polsce przez renomowanych producentów. Pomożemy w doborze materiału wykonania drzwi wewnętrznych, wyborze odpowiedniego designu bądź też wykonamy Wasz indywidualny projekt drzwi Gdańsk, jeśli o takim marzycie. Zapraszamy pod adres ul. Trakt św. Wojciecha 123/4, Gdańsk bądź też zapoznanie się z naszą ofertą drzwi Gdańsk w naszym sklepie internetowym.

Salon Stolarki „Jarzębowski”
Jerzy Jarzębowski
ul. Trakt Św. Wojciecha 123/4
80-043 Gdańsk

Prawdziwe Drzwi PREMIUM

Jarzębowski drzwi WEWNĘTRZNE Gdańsk

Dziękujemy za Państwa obecność na stronie!

👋

Post comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *